mt|phone_in_talk|

Ajojärjestely

040-516 4189

et|icon_mail_alt|

Sähköposti

info[at]alihankkija.fi

ota yhteyttä

Etsitkö logistiikkakumppania yritykselle? Kuulemme mielellämme lisää ja otamme haasteen vastaan!

Toteutamme kotimaan kuljetuspalvelut, sekä varastointi- ja sisälogistiikkaratkaisut vahvalla ammattitaidolla ja perheyhtiön joustavuudella. Palvelemme kaiken kokoisia yrityksiä ja kehitämme toimintaamme asiakkaan tarpeista lähtöisin.

et|icon_pin|
et|icon_phone|

Soita meille

et|icon_mail|

Sähköposti

Yhteystiedot

Jorma Barck

Toimitusjohtaja

Tarjouspyynnöt ja yhteistyösopimukset

040-516 4189

jorma.barck@alihankkija.fi

Liisa Barck

Henkilöstöjohtaja

Työterveyshuolto ja työturvallisuus

040-702 6702

liisa.barck@alihankkija.fi

Maria Barck

Toimisto

Taloushallinto ja tietoliikenneasiat

040-748 0909

maria.barck@alihankkija.fi

Eeva Islander

Toimisto

Taloushallinto ja laskutus

040-776 7246

eeva.islander@alihankkija.fi

Kiia Hautamäki

Toimisto

050-501 2171

kiia.hautamaki@alihankkija.fi

Paul Barck

Terminaalipäällikkö

Varastointi ja sisälogistiikkaratkaisut

040-732 3236

paul.barck@alihankkija.fi

Joni Ryynälä

Terminaaliesimies

Varastointi ja sisälogistiikkaratkaisut

050-410 9744

joni.ryynala@alihankkija.fi

Marius Barck

Kuljetusesimies

Ajojärjestely jakelu- ja raskasliikenne Vantaa

050-524 1660

marius.barck@alihankkija.fi

Arto Karppanen

Kuljetusesimies

Jakeluliikenne ajojärjestely, Lohja

040-725 7273

arto.karppanen@alihankkija.fi